725 222 168
News and announcements

11. Fitness víkend FIT-KO 2020

01 April 2020

11. Wellness víkend FIT-KO se uskuteční 6.-8.11. 2020 opět ve Sporthotelu Dolní Morava. Čeká vás kruhový trénink, kruhový trénink, pilates, TRX, ...
Odpočinout si můžete v bazénu, finské sauně, whirlpoolce nebo při masážích. Cena od 2790 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování od pátku do neděle, polopenze od páteční večeře do nedělní snídaně, wellness (whirlpool,bazén), WIFI připojení. Místo: SPORThotel Dolní Morava 53, Králíky 561 69

Registrace pouze přes recepci

02 October 2013

Nově rezervace i beze kreditu a permanentky
Pro stálé klienty, kteří u nás nechodí na anonyma
Pokud se chcete přihlašovat on-line, pošlete nám login a heslo (min. 6 znaků) dle svého výběru na info@fit-ko.eu, tyto údaje Vám doplníme do Vašeho stávajícího účtu. V opačném případě by došlo ke zdvojení Vašeho jména v systému a nefungovaly by Vám kredity ani permanentky. Po doplnění můžete využívat on-line rezervace i když nemáte vložen kredit nebo platnou permanentku.
Pro nové klienty, kteří u nás nikdy nebyli nebo chodí na anonyma
Nyní se můžete zaregistrovat on-line (nedělejte to pokud už k nám chodíte a jste zaregistrovaní v systému; viz. pro stálé klienty).
Uveďte prosím všechny požadované údaje, včetně telefonního čísla. Usnadní nám to komunikaci s Vámi v případech, kdy je např. potřeba zrušit lekci, něco zapomenete ve fitku apod. Nyní lze rezervovat lekce i když nemáte vložen kredit či permanentku. Pokud se včas nezrušíte, storno poplatek se Vám načte k úhradě při další návštěvě a přístup k on-line rezervacím bude odepřen do uhrazení platby a nastavení nových přihlašovacích údajů. V případě dotazů volejte na 725 222 168.