725222168
News and announcements

9. Wellness víkend FIT-KO 1.-3.11.2019

29 May 2018

9. Wellness víkend FIT-KO se uskuteční 1.-.3.11. 2019 opět ve Sporthotelu Dolní Morava. Čeká vás kruhový trénink, jumping, kettlebelly, pilates, TRX, foam rollery.
Odpočinout si můžete v bazénu, finské sauně, whirlpoolce nebo při masážích. Cena: 2790 Kč-2990 Kč počtu osob na pokoji. V ceněje zahrnuto ubytování od pátku do neděle, polopenze od páteční večeře do nedělní snídaně, wellness (whirlpool,bazén), WIFI připojení. Místo: SPORThotel Dolní Morava 53, Králíky 561 69

Registrace pouze přes recepci

02 October 2013

Nově rezervace i beze kreditu a permanentky
Pro stálé klienty, kteří u nás nechodí na anonyma
Pokud se chcete přihlašovat on-line, pošlete nám login a heslo (min. 6 znaků) dle svého výběru na info@fit-ko.eu, tyto údaje Vám doplníme do Vašeho stávajícího účtu. V opačném případě by došlo ke zdvojení Vašeho jména v systému a nefungovaly by Vám kredity ani permanentky. Po doplnění můžete využívat on-line rezervace i když nemáte vložen kredit nebo platnou permanentku.
Pro nové klienty, kteří u nás nikdy nebyli nebo chodí na anonyma
Nyní se můžete zaregistrovat on-line (nedělejte to pokud už k nám chodíte a jste zaregistrovaní v systému; viz. pro stálé klienty).
Uveďte prosím všechny požadované údaje, včetně telefonního čísla. Usnadní nám to komunikaci s Vámi v případech, kdy je např. potřeba zrušit lekci, něco zapomenete ve fitku apod. Nyní lze rezervovat lekce i když nemáte vložen kredit či permanentku. Pokud se včas nezrušíte, storno poplatek se Vám načte k úhradě při další návštěvě a přístup k on-line rezervacím bude odepřen do uhrazení platby a nastavení nových přihlašovacích údajů. V případě dotazů volejte na 725 222 168.